2016-08-29

Tallián Krisztina – Project Manager

Három csodálatos gyermekkel áldott meg az élet, ami nagy büszkeséggel tölt el!

Másik Iskola Kaposvár projekt

Tallián Krisztina – Project Manager

Anyának lenni csodálatos feladat, de nagy felelősség is, melynek egyik fontos kérdése: vajon hogyan tudom biztosítani nekik azt, hogy sikeres és boldog felnőtté váljanak? Szülőként elsősorban a saját életem a példa számukra, ezért mindent megteszek annak érdekében, hogy valóban jó példa legyek! A felelősség másik része, hogy milyen oktatást biztosítok nekik.

Pedagógus szakemberként azt látom, hogy nem a hagyományos, hanem egy más szemléletű oktatás az, amely együttműködve a családokkal, igyekszik kihozni a gyerekekből a bennük rejlő tehetséget, megőrizve önbecsülésüket, gyermeki kíváncsiságukat. Ezért döntöttem úgy, több szülővel, pedagógussal karöltve, hogy létrehozzuk a Másik Iskolát! ☺

Project managerként igyekszem abban segíteni, hogy közösségünk ismert és elismert legyen.

Tiszta szívemből hiszek abban, hogy a jövőben egyre több család számára tudjuk elérhetővé tenni a Másik Iskolában folyó oktatást!