2016-08-09

Szolgáltatás és árak

A Másik Iskola magánfenntartásban működik, ennek megfelelően a szolgáltatási díjakból teszi lehetővé egy jobb és hatékonyabb jövő elindítását.

A fizetendő tandíj a gyermekenként felmerülő teljes költséget tartalmazza, amelyekkel az alábbi szolgáltatásokat kapja minden kisdiák:

• Tankönyvek és iskolaszerek
  • Kis létszámú csoportok (az osztályok létszáma 10 és 20 fő között mozog, és a későbbiekben sem szeretnénk magas osztálylétszámokat)
  • Élménypedagógia (egy aktív tanulási mód, „cselekedve tanulás”)
  • Angol nyelvi képzés (iskolánkban intenzív, kommunikáció-központú angol nyelvtanítás, nyelvtanulás folyik )
  • Zenei nevelés (a hozzánk járó gyerekek veleszületett zenei képességeit feltérképezzük)
  • Gondolkodási képességek fejlesztése táblás stratégiai játékokkal (sakk és a 21. század új táblás játékai)
  • Cogni Plus- figyelemfejlesztő számítógépes játékprogram
  • Logopédus
  • Biztibusz ( 7-14 éves korú gyermekeket játékos formában tanítja meg az iskolai és otthoni környezetben rájuk leselkedő vészhelyzetek felismerésére és elkerülésére)
  • Drámajáték foglalkozás
  • Programok a tanítási szünetek alatt
  • Élménytábor a nyári szünetben

A fenti díj év közbeni hiányzás esetén nem csökken.

A fenntartási díj havonta fizetendő minden hónap 5. napjáig, beleértve a július-augusztus hónapokat is.

Étkezés egyéni igény szerint.

További választható, külön díjazás ellenében elérhető szolgáltatások az igények szerint :

Úszás
Lovaglás
Judó
Foci
Balett
Jégkorong
Vívás
Önismereti tréning gyerekeknek

A szolgáltatás díját, mely gyermekenként 50.000.- Ft/fő/hó, a gyermekeink jövőjébe fektetjük be.